Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Polička / Terapeut/ka pro děti a rodiny při ztrátě blízkého

Terapeut/ka pro děti a rodiny při ztrátě blízkého

Oblastní charita Polička nabízí volné pracovní místo na pozici Terapeut/ka pro děti a rodiny při ztrátě blízkého. Práce na zkrácený úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 26 600 do 27 500 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Oblastní charita Polička, okres Svitavy. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Petra Zahradníková, , tel.: 731 604 699, e-mail: petra.zahradnikova@pol.hk.caritas.cz.

Zaměstnavatel: Oblastní charita Polička
Místo výkonu práce: Polička
Platové ohodnocení: 26 600 – 27 500 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 20
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

NÁPLŇ PRÁCE: Přímá práce s klienty – ambulantní formou. Provázení dětí a jejich rodičů/jejich blízkých (individuální i skupinová) po ztrátě blízkého člověka – pozůstalostní péče. V rámci rozvíjení a udržování služby navazování spolupráce s ostatními poskytovateli zdravotních a sociálních služeb. Multidisciplinární spolupráce v rámci podpůrného a paliativního týmu. Osvětová činnost (spolupráce se školami a kolektivy dětí). Administrativní práce spojená s výkonem terapeuta a krizového interventa.
DALŠÍ POŽADAVKY: VŠ - ukončené magisterské studium humanitního oboru (s preferencí oborů psychologie, sociální práce, psychoterapeutická studia). Zahájení psychoterapeutického výcviku (ideálně s akreditací pro zdravotnictví) výhodou. Zkušenost v intervenční práci s dospělými, v rodinách, případně u dětí. Alespoň tři roky praxe v oboru (pozice není vhodná pro absolventy). Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost. Dobré organizační a komunikační schopnosti. Ochotu prohlubovat si odborné schopnosti a vzdělání. Výpis z rejstříku trestu.
NABÍZÍME: Podpora vzdělávání: kvalitní zaškolení včetně kurzů práce s truchlením, které Vás připraví na výkon práce, plné hrazení akreditovaného vzdělávání a možnost čerpání fondu pracovní doby na vzdělávání, pravidelné supervize, 5 týdnů dovolené + sick days
KONTAKT: telefonicky (Pracovní den od 8 do 15 hod), e-mailem

První kontakt

Kontaktní osoba: Petra Zahradníková
Telefon: 731 604 699
E-mail: petra.zahradnikova@pol.hk.caritas.cz

Referenční číslo ÚP: 28554360742
Poslední aktualizace: 12. 1. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 29.2.2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů