Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Svitavy / Policista/policistka - náborový příspěvek 75.000 Kč

Policista/policistka - náborový příspěvek 75.000 Kč

Krajské ředitelství policie Pardubického kraje nabízí volné pracovní místo v oboru obrany a ochrany na pozici Policista/policistka - náborový příspěvek 75.000 Kč. Práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Služební poměr s ohodnocením od 30 070 do 34 600 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je Krajské ředitelství policie Pardubického kraje - Svitavy, okres Svitavy. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 3.6.2024. Další informace vám poskytne Marie Topolovská, tel.: 974 578 333, e-mail: marie.topolovska@pcr.cz.

Poznámka zaměstnavatele

NÁPLŇ PRÁCE: Jak to bude probíhat? Informační schůzka: nezávazná schůzka, kde se dozvíte o Policii ČR, možnostech rozvoje kariéry a budou vám zodpovězeny dotazy. Přijímací řízení: zhruba 3 měsíce dlouhý proces, během kterého absolvujete psychologické vyšetření zaměřené na předpoklady pro výkon služby u policie, prověrku tělesné zdatnosti a zdravotní prohlídku.
Co čeká úspěšné uchazeče? Po zdárném ukončení přijímacího řízení se uchazeč stává policistou a čeká jej roční základní odborná příprava, kterou může podle druhu služby absolvovat v Praze, Brně, Holešově nebo Jihlavě. Po celou dobu pobírá policista služební příjem.
POŽADAVKY: Co musíte splňovat? být občanem České republiky, být starší 18-ti let, být bezúhonný, mít minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, být zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby
NABÍZÍME: Co nabízíme? Základní dobu služby 37,5 hodiny týdně, 6 týdnů dovolené, síť resortních zdravotnických zařízení, možnost rekreace v resortních sportovních či rekreačních zařízeních, příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvky na stravování, rekreační pobyt, lázeňský rehabilitační pobyt či na kulturní akce, náhrady výdajů (cestovné, stravné), bezplatná psychologická pomoc. Jaký je služební příjem? Po dobu studia základní odborné přípravy náleží policistovi služební příjem 30.070 Kč. Poté je mu služební příjem zvýšen dle místa služebního zařazení až na 34.600 Kč a v průběhu služebního poměru je mu plat pravidelně navyšován.
Náborový příspěvek v nezdaněné výši 75.000 Kč (vyplácí se po zkušební době 6 měsíců).
Věrnost se vyplácí: po 6-ti letech služby vzniká policistovi nárok na odchodné ve výši jednonásobku služebního příjmu, tato částka se mu s odslouženými roky navyšuje. Po 15-ti letech vzniká nárok na výsluhový příspěvek, i tento se mu s každým odslouženým rokem navyšuje až do 50% průměrného služebního příjmu.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Krajské ředitelství policie Pardubického kraje
Místo výkonu práce: Svitavy
Platové ohodnocení: 30 070 – 34 600 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Služební poměr
Pracovní poměr: Od 3.6.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Marie Topolovská
Telefon: 974 578 333
E-mail: marie.topolovska@pcr.cz

Referenční číslo ÚP: 27891140702
Poslední aktualizace: 22. 5. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27. 5. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů