Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Polička / Pracovník/ce pro styk s veřejností, grafik/ka, výtvarník/ce, výstavář/ka

Pracovník/ce pro styk s veřejností, grafik/ka, výtvarník/ce, výstavář/ka

Městské muzeum a galerie Polička nabízí volné pracovní místo na pozici Pracovník/ce pro styk s veřejností, grafik/ka, výtvarník/ce, výstavář/ka. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 19 730 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Městské muzeum a galerie Polička, okres Svitavy. Nástup možný od 1.9.2022. Další informace Vám poskytne Mgr. Pavla Juklová, , tel.: , e-mail: juklova@muzeum.policka.org.

Zaměstnavatel: Městské muzeum a galerie Polička
Místo výkonu práce: Polička
Platové ohodnocení: 19 730 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.9.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

NÁPLŇ PRÁCE: komplexní zajišťování informačních, publicistických a tiskových vztahů k veřejnosti a hromadným sdělovacím prostředkům, komunikace s regionálními a celostátními médii, aktivní propagace instituce v celorepublikovém měřítku. Zajišťování publicity činnosti muzea ve vztahu k veřejnosti,zejména výstav a doprovodných programů a akcí, včetně zveřejňování aktuálních informací. Zajišťování forografické dokumentace doprovodných programů pro veřejnost. Prezentace organizace na webových stránkách, sociálních sítích a webových serverech. Samostatné návrhy a realizace grafických s propagačních materiálů (plakáty, pozvánky, informační letáky apod.) včetně kompletní technické předtiskové přípravy. Příprava a realizace výstav (projektové, grafické, audiovizuální a další výtvarné činnosti, práce na námětu, libretu a scénáři výstavy, koordinace zápůjček exponátů a rovněž manuální práce v oboru aranžérství apod.) Spolupráce při akcích, projektech a dalších kulturních a vzdělávacích činnostech organizace. Průvodcovská činnost, informační a pokladní služby. Komunikace se školami a dalími cílovými skupinami. Příprava dotačních žádostí a realizace projektů v dané oblasti.
DALŠÍ POŽADAVKY: vzdělání humanitního či uměleckého zaměření (mediální studia, žurnalistika, cestovní ruch, vizuální komunikace, propagační grafika apod.). Dobré komunikační, organizační a koordinační schopnosti a dovednosti, dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví, výborná znalost českého jazyka včetně psané formy, komunikační a prezentační dovednosti. Ovládání předtiskové přípravy a technologiepolygrafické výroby. Znalost editace webových stránek a správy sociálních sítí. Všeobecný přehled , dobrá orientace v humanitních oborech (historie, dejiny umění, hudby). Pečlivost, schopnost samostatné i týmové činnosti. Časová flexibilita, pracovní nasazení, vstřícnost a ochota se sebevzdělávat a učit se novému. Výpis z rejstříku trestů. Zkušenost s chodem muzejní instituce výhodou. Řidičský průkaz skup. B výhodou.
NABÍZÍME: pracovní úvazek na dobu určitou (záskok za MD), tříměsíční zkušební doba, konečná výše mzdy dle doložitelné praxe (platová třída 9), možnost osobního ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky. Předpokládaný nástup 1.9.2022 nebo dohodou.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky. Termín podání přihlášky je 31.7.2022. Více informací a podmínky naleznete na www.cbmpolicka.cz/cz/

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Pavla Juklová
E-mail: juklova@muzeum.policka.org

Referenční číslo ÚP: 25639520733
Poslední aktualizace: 28.6.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19.8.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů